oficialni-verze-2016.png

Naše společnost PRAVÉ PARFÉMY s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídní značky parfémů Salieri pro Českou republiku.Naším cílem je distribuce nejkvalitnějších parfémů s vysokým obsahem parfémové složky 35% pro český trh, kde zatím nemáme konkurenci. Běžné parfémy známých a exkluzivních značek na českém trhu obsahují přinejlepším pouze 20% parfému. Zde jsme viděli skvělou obchodní příležitost nabídnout to, co v České republice nikdo nenabízí - pravý parfém. 

Distribuujeme portfolio osmi vyvážených parfémů s exkluzivním 35% obsahem parfémové složky, vyznačující se mimořádně čistými tóny stabilních esencí, které vytvářejí harmonické, zcela ojedinělé kompozice vůní s příjemným postupným uvolňováním. Naše parfémy vydrží na kůži velmi dlouho. Protože si zakládáme na krásném vzhledu našich produktů a jejich designu, parfémy dodáváme v luxusních flakonech z krystalického skla s ručními rozprašovači. Věříme, že tradiční způsob rozprašování parfému je ten nejlepší možný. Abychom umocnili celkový dojem, parfémy řady Black Cube a Black Sphere dodáváme v sametových dárkových baleních prvotřídní kvality.

Naše parfémy nejsou levné, protože držíme nejvyšší standart kvality - prvotřídní parfém s nejvyšší parfémovou složkou, designový flakonek s ručním rozprašovačem a sametový dárkový box jsou nádhernou kombinací, která jistě potěší každého, komu se dostane do ruky. Věříme, že udělá radost Vám nebo i Vaším blízkým.Přihlásit se

Menu

Your cart

There are no more items in your cart