SALIERI INVEST NA ČESKÉM TRHU

Salieri Invest LLC je předním českým výrobcem s lokálním zastoupením. Veškerá tuzemská výroba je určena zejména pro účely korporátního prodeje a vyhýbá se klasickému komerčnímu prodeji skrze hypermarkety, obchody s drogistickým zbožím nebo tradičním parfumériím. Díky této strategii si portfolio „pravých“ parfémů Salieri zachovává punc unikátnosti a kontrolovaného limitovaného prodeje na českém trhu. V tuto chvíli není primárním zájmem rozšiřovat lokální zastoupení s cíleným prodejem na koncového spotřebitele.


OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ SALIERI

Společnost Salieri Invest LLC v tuto chvíli působí napříč několika zeměmi s jednoznačným zájmem expandovat v oblasti mezinárodního zastoupení. Zaměřuje se nejen na export vybraných produktových řad, ale zejména zakázkovou výrobu uzpůsobenou konkrétním požadavkům daného trhu. Pokud máte zájem o více informací z oblasti zastupování značky Salieri na mezinárodních trzích, domluvte si osobní schůzku prostřednictvím e-mailové adresy: [email protected]


MARKETINGOVÁ PODPORA

Vzhledem k obchodní strategii zaměřené na korporátní/firemní prodej se společnost Salieri Invest LLC rozhodla nabízet nejen produkt samotný, ale s ním i spojená komplexní marketingová řešení, umožňující efektivního dosažení obchodních cílů. V tomto ohledu je možné využít zázemí plnohodnotné reklamní agentury, která je schopna navrhnout, zpracovat a realizovat celý průběh kampaně k vaší maximální spokojenosti.


STRATEGICKÁ PARTNERSTVÍ A SPONZORING

Významným zájmem Salieri Invest LLC je navazovat hodnotná partnerství se společnostmi, které se vyznačují vysokou úrovní profesionality. Vzhledem k velkému zájmu o rozmanité sponzoringové aktivity je v tuto chvíli předmět zájmu Salieri Invest LLC vymezen výhradně na významné korporátní akce, které musí být podložené kvalitně zpracovaným marketingovým plánem.

Přihlásit se

Menu

Your cart

There are no more items in your cart