Golden Heart

129 900 Kč
Není daň

Golden Heart(Zlaté srdce)

broušený křišťál potažený zlatem

Výrobek se prodává s 500 ml parfému dle výběru z našich 8 Exclusivních vůní. Dále je možno vůně k flakonu dokupovat v 50ml a 100ml balení.

Poslední kusy skladem 1 ks
Popis

Flakon parfému:

Zlaté srdce je korunovačním klenotem v designu parfémů Salieri. Jedná se o český křišťál autorského designu s precizním zpracováním výbrusu, potažený zlatem a usazený na sametu v dřevěném dárkovém boxu z masivu Mahagonu s různými povrchovými úpravami.

Výroba tohoto flakónu je velmi náročná, neboť pro jeho vytvoření je třeba provést 18 výrobních operací. Tento parfém nebude pouze funkční záležitostí, ale zejména luxusním reprezentativním klenotem.


Zlato je silně spjato se starověkými kulturami a historie zlata začíná už v dávném starověku. První kousky přírodního zlata byly nalezeny ve španělských jeskyních, které 40 000 let před naším letopočtem  obýval  paleolitický člověk. Lidé během historie věřili, že zlato symbolizuje světlo a oheň a je proto zdrojem života.
Křišťál symbolizuje světlo na zemi a jeho očistné a životabudící účinky. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii.Přehled vůní:

Tento flakon je možné naplnit kteroukoliv z našich vůní.

parfem_hero_13.png parfem_wood.pngparfem_carbon.pngparfem_sea.pngparfem_fire_13.pngparfem_dark%20angel.pngparfem_exkluzive.png

Detaily produktu
1 ks

Parametry

Hmotnost1.5 kg
Rozměr19.5 x 14.5 x 12.5 cm
VůněDle vlastního výběru
Detaily produktu
1 ks

Parametry

Hmotnost1.5 kg
Rozměr19.5 x 14.5 x 12.5 cm
VůněDle vlastního výběru

Přihlásit se

Menu

Your cart

There are no more items in your cart